ГРОМКОЕ ДЕЛО. Запорожская прокуратура водила журналистов в СИЗО по делу арестантов из «Тризуба». Фото из СИЗО | ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

«16 лютого прокуратурою Запорізької області за участю представників центральних та місцевих засобів масової інформації, членів постійної комісії обласної ради з дотримання прав людини була проведена перевірка додержання вимог закону під час перебування заарештованих членів ВО «Тризуб» у Запорізькому слідчому ізоляторі (СІЗО).

Жоден з опитаних під час перевірки не поскаржився прокурору про порушення у запорізькому СІЗО своїх конституційних прав. Як вже повідомлялось, щодо кожного із заарештованих протягом нетривалого часу затримання і тримання під вартою Генеральною прокуратурою України та прокуратурою Запорізької області було проведено близько двадцяти перевірок додержання вимог чинного законодавства України.

Проведеними перевірками фактів порушення вимог законодавства щодо матеріально-побутових умов та медико-санітарного забезпечення затриманих членів ВО «Тризуб» не встановлено. Права заарештованих на захист було додержано у повному обсязі.

Отже, вкотре підкреслюємо: розповсюджувана окремими ЗМІ та Інтернет-виданнями інформація щодо нібито катування та застосування тортур у місцях тримання членів ВО «Тризуб» не відповідає дійсності», повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.


Источник: “https://operkor.wordpress.com/2011/02/18/громкое-дело-запорожская-прокуратур/#more-13684”

ТОП новости

Вход