ЄС слід розшити санкції за паспорти РФ на Донбасі - глава МЗС Естонії - 13 Травня 2019

Глава МЗС Естонії: ЄС слід розшити санкції за паспорти РФ на Донбасі Об этом сообщает ukr-zavtra.in.ua со ссылкой на СМИ.

Глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу вважає, що ЄС має розширити санкції проти РФ за роздачу російських паспортів на окупованих територіях України.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Провокативні дії Росії в Україні говорять самі за себе. ЄС не повинен визнавати російські паспорти, видані українцям на окупованих територіях, має розглянути розширення санкцій. ЄС залишатиметься єдиним у підтримці територіальної цілісності і суверенітету України" — написав Рейнсалу у Twitter.

Як повідомляла раніше Європейська правда, наразі у ЄС в принципі нема згоди про запровадження санкцій проти Росії через паспортизацію на Донбасі. Частина держав взагалі не готові на запровадження санкцій з цього приводу.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін наполягає, що ЄС повинен погодити системну відповідь на рішення Росії про роздачу російського громадянства мешканцям окупованих територій.Джерело статті: “http://nowyny.com/news/es_slid_rozshiti_sankciji_za_pasporti_rf_na_donbasi_glava_mzs_estoniji/2019-05-13-13157”

ТОП новости

Вход