Дністер та Бурштинське водосховище потрапили під захист Рамсарської конвенції

news-image: Дністер та Бурштинське водосховище потрапили під захист Рамсарської конвенції
Бурштинське водосховище (Галицький НПП, користувач Бурштинська ТЕС) та річка Дністер (в межах Галицького району) ввійшли до переліку Водно-болотних угідь міжнародного значення (Рамсарські угіддя).

Про це повідомили у спільноті Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи. Об этом сообщает 032online.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Цінні у природоохоронному, господарському, екоосвітньому та рекреаційному відношенні водойми, отримали цей природоохоронний статус завдяки нашій кропіткій роботі. Тепер працюємо над їх збереженням, відтворенням та раціональним використанням",- йдеться в дописі.

Довідка: Рамсарська конвенція є першою глобальною угодою з охорони та збереження природних ресурсів. Її назва відображає початкову мету угоди − зберегти водно-болотні угіддя, як середовище для водоплавних птахів. Поступово мету Конвенції було розширено і зараз вона охоплює всі аспекти збереження та збалансованого використання водно-болотних екосистем, цінних для збереження біологічного різноманіття та забезпечення існування людини.

Мета конвенції — припинити втрати водно-болотних угідь та зберігати існуючі. Завданням конвенції є привернути увагу до проблем водно-болотних угідь та раціонального використання ресурсів.

Конвенція містить законодавчі норми щодо збереження водно-болотних угідь. Конвенцію підписали 156 країн — Договірних сторін Конвенції. Керівним органом Конвенції є Конференція Договірних сторін, яка проводить свої наради один раз на три роки.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/dnister-ta-burshtynske-vodoshovysche-potrapyly-pid-zahyst-ramsarskoi-konvencii.html”

ТОП новости

Вход