Центрвиборчком обрав нового главу

Новим головою ЦВК став Олег Діденко — Центрвиборчком обрав нового главу
Новим головою ЦВК став Олег Діденко
Сьогодні відбулося перше засідання Центральної виборчої комісії в новому складі Об этом сообщает podrobnosti.org.ua со ссылкой на СМИ.


Новим главою Центральної виборчої комісії, як і прогнозував Главком, став Олег Діденко.


Його кандидатуру підтримали 16 членів Центрвиборчкому.


Зазначимо, сьогодні відбулося перше засідання Центральної виборчої комісії в новому складі. Під час засідання планується обрати також заступників глави ЦВК і секретар.


Нагадаємо, сьогодні, 4 жовтня, Верховна Рада призначила новий склад Центральної виборчої комісії. Майже одноголосно депутати проголосували за кожного члена нового складу Центрвиборчкому. Після призначення члени комісії прийняли присягу перед парламентом.


Як повідомлялось, у п’ятницю Рада призначила новий склад ЦВК із 17 членів. 12 із них було запропоновано фракцією «Слуга народу», 2 — «Опозиційною платформою — За життя» і по одному — «Європейською солідарністю», «Всеукраїнським об’єднанням «Батьківщина» і «Голосом».


Як повідомлялося, 13 вересня Верховна Рада достроково звільнила всіх членів Центральної виборчої комісії.


Із відповідним поданням до парламенту звернувся президент Володимир Зеленський. Як причину такого рішення він назвав «необ’єктивність» та «бездіяльність» ЦВК.


У Центральній виборчій комісії, за розпуск якої 13 вересня проголосувала Верховна Рада, вважають рішення парламенту політичним і немотивованим, але сенсу його оскаржувати не бачать.


Читайте також:

  • Зелений Центрвиборчком. Усі кандидати


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/centrviborchkom-obrav-novogo-glavu-630222.html”

ТОП новости

Вход