Мінсоцполітики пропонує замість бебі-боксів роздавати по 5 тисяч


Міністерство соціальної політики розробляє постанову, яка передбачає видачу сім’ям з новонародженими по 5 тисяч гривень замість бебі-боксів. Торкнеться це тільки мешканців Донецької області.

Про це повідомляє видання UBR.

Ініціатори вказують на той факт, що на відміну від всіх інших регіонів, Донецька область взагалі не бере участь в проекті. Тобто народжені на її території не отримують ні коробок з речами першої необхідності, ні гроші.

Щоб виправити це, чиновники і пропонують надавати допомогу живими грошима. За оцінками Мінсоцполітики, до кінця року на реалізацію цього проекту знадобитися виділити в бюджеті 57,5 млн₴ Експерти відомства виходять з статистики народжуваності в регіоні: з січня по серпень тут з’явилося 10,76 тис. малюків.

У Мінсоцполітики також повідомили, що з моменту запуску пілотного проекту, бебі-бокси отримали понад 297 тис. новонароджених.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/minsotspolityky-proponuye-zamist-bebi-boksiv-rozdavaty-po-5-tysiach/” Об этом сообщает finforum.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход