Суспільного інтересу до справи про вбивство Ноздровської зараз немає, тому там може відбутися що завгодно

Так, зараз ніхто навмисно не розганяє новини по справі вбивства Ірини Ноздровської, бо вже інші політичні реалії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Це тоді хотіли використати смерть Ірини і підняти по всій Україні бунти. А зараз у цій справі може відбуватися що завгодно, але суспільного інтересу немає. Чи, швидше, навпаки... Суспільного інтересу немає, тому у справі може відбутися що завгодно.


А найцікавіше починається саме зараз.


Россошанський-син, той, якого засудили за смертельний наїзд на молодшу сестру Ірини Ноздровської, уже звільнений за амністією.


А Россошанський-батько, якого обвинуватили в убивстві Ірини, змінив свої покази в суді і тепер говорить, що то не він убивав, його змусили зізнатися.


Звісно, що одне його зізнання або, навпаки, заперечення власної причетності не може бути покладене в обвинувачення, і так змінюють покази в суді дуже часто й по інших справах. Але Ірину Ноздровську вбивали дуже жорстоко, і за це повинні нести відповідальність усі причетні. Я була тоді не раз на місці злочину і глибоко знаю ситуацію, мала змогу задавати запитання дружині підозрюваного Россошанського. І в мене є своя думка й висновки... Я вважаю, що причетних більше ніж один. Але в нас так часто трапляється, що може взагалі не знайтись винуватих.


Тому про всяк випадок повідомляю, що наступне судове засідання у цій справі відбудеться 25 лютого 2020 року о 13.30 у приміщенні Шевченківського районного суду Києва!


Джерело: Анна Маляр / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/malyar/-gromadskogo-interesu-do-spravi-pro-vbivstvo-nozdovskoj-zaraz-nemaje-tomu-tam-mozhe-statisja-shcho-zavgodno-1486889.html”

ТОП новости

Вход